NDR

Hoofdmenu
Archief:

Home

Nieuws

Organisatie

Bibliotheek

Fototheek

Discotheek

Videotheek

Museum

Geschiedenis >

Geschiedenis: Klassieke koersen

Koersen zijn er niet alleen om op te wedden. Het zijn tevens de toetsstenen voor de fokkerij. Elke fokker wil een zo goed mogelijk koerspaard fokken en zijn fokproducten kunnen hun waarde alleen in de koersen bewijzen. In de zgn. Klassieke koersen lopen de beste paarden van een jaargang tegen elkaar en doordat voor een startbewijs meerdere keren inleggeld moet worden betaald, is er meestal een grote prijzenpot te verdelen. Het winnen van Klassieke koersen is het ultieme doel van zowel eigenaren als fokkers en de winnaars van deze koersen krijgen "eeuwige roem". Er zijn paarden die legendarisch zijn geworden doordat ze telkens in Klassieke en bijzondere koersen wisten aan te tonen dat ze de beste waren. We hoeven maar Quicksilver S, Henri Buitenzorg en Action Skoatter te noemen.
Tijdens de jaren van het totalisatorverbod zat de sport in een diep dal en werden er geen Klassieke Koersen verreden. Tijdens de Tweede Wereldoorlog werd de totalisator weer toegestaan en kwamen ook de Klassiekers terug.

Woestduin

Overbekende foto van een aankomst vol dramatiek:
Henri Buitenzorg wint de Derby ondanks grote tegenslag.
Andere foto's van aankomsten van een aantal van
onderstaande koersen zijn te vinden in de Fototheek.


Hieronder geven we een overzicht van alle winnaars van alle (Semi-)Klassieke Koersen voor jonge paarden in Nederland. De zogenaamde OB1-koersen (Kampioenschappen e.d. voor oudere paarden) staan op een andere pagina.

Spring naar:
Tweejarigen:
Jonkerprijs (hengsten-ruins)
Jofferprijs (merries)
Productendraverij
Breeders Crown voor 2-jarige hengsten-ruins
Breeders Crown voor 2-jarige merries

Driejarigen:
Derby
Sweepstakes Hengsten-ruins
Sweepstakes Merries
Fokkers Trofee
Sprint Kamp. 3-jarigen
Criterium der 3-jarige hengsten-ruins
Criterium der 3-jarige merries
Breeders Crown voor 3-jarige hengsten-ruins
Breeders Crown voor 3-jarige merries

Vierjarigen:
Kamp. der Vierjarigen
Criterium der 4-jarige hengsten-ruins
Criterium der 4-jarige merries
Sprint Kamp. 4-jarigen
Breeders Crown voor 4-jarige hengsten-ruins
Breeders Crown voor 4-jarige merries
Van Wickevoort Crommelin Memoriaal (3 t/m 5 jarigen)

5 jaar en ouder:
Breeders Crown voor 5- t/m 7-jarige hengsten-ruins
Breeders Crown voor 5- t/m 7-jarige merries

Jonkerprijs

jaar/lft winnaar afstamming afstand baan/tijd
1945 2 King Charles br.h.v. Judge Scott u. Windspiel 1200 D 1.45,0
1946 2 Luxor d.br.h.v. Judge Scott u. Narrenkappe 1200 D 1.34,7
1947 2 niet verreden      
1948 2 Narciso II d.br.h.v. Narciso u. Ondine VIII 1300 D 1.34,0
1949 2 Overste van Fresena l.br.h.v. Fried u. Diadema 1200 D 1.39,0
1950 2 Peter Spencer d.br.h.v. Spencer Gay u. Baronesse Hollo 1300 D 1.39.4
1951 2 Qui Hollandia G d.br.h.v. Illustre Hanover u. Amazone G 1300 D 1.34,5
1952 2 René M zw.h.v. Parisien u. lboya 1300 D 1.32,8
1953 2 Spencer Hollandia br.h.v. Spencer Gay u. Lady Ruth B 1300 D 1.34,0
1954 2 Trabant d.br.h.v. Fabian u. Kesse 1300 D 1.36,2
1955 2 Ugoldman K d.br.h.v. Priola u. Markiezin Axkit 1300 D 1.34,8
1956 2 Vivant Hollandia br.h.v. Notekraker S u. Diana Norton 1300 D 1.34,5
1957 2 Wim Hollandia vosh.v. Messidor u. Irene Frances 1300 D 1.36,5
1958 2 Xuthus Hollandia br.h.v. Messidor u. lboya 1300 D 1.31,0
1959 2 Yewel Boy vosh.v. Double Six M u. Quibus Heidien 1300 D 1.32,5
1960 2 Zeno br.h.v. Emden u. Tira 1300 D 1.28,4a
1961 2 Axkit Hollandia br.h.v. Enterprise u. Pearl Spencer 1400 D 1.27,9a
1962 2 Bento Kitty zw.h.v. Lord Scotch u. Kitty Zora 1400 D 1.25,9a
1963 2 Chantiago br.h.v. Double Six M u. Quena BH 1400 D 1.33,6a
1964 2 Djenghis Khan br.h.v. Vesuvio u. Sunny Gay 1400 D 1.26,3a
1965 2 El Mac br.h.v. Mac Kinley u. Miss A 1400 D 1.30,7a
1966 2 Freeloader br.h.v. Curlew u. Whirlwind 1400 D 1.28,2a
1967 2 Gallant Way br.h.v. Mr. Way u. Xaverine D 1400 D 1.25,3a
1968 2 Henri Buitenzorg br.h.v. Lullwater Victory u. Progusta 1400 D 1.24,0a
1969 2 Ingo Quick br.h.v. Quicksilver S. u. Wilma Zora 1400 D 1.25,4a
1970 2 John Areta br.h.v. Double Six M. u. Delta 1400 D 1.25,0a
1971 2 Kinleys Speed br.h.v. Royal Hanover u. Vita Kinley 1500 D 1.24,9a
1972 2 Lento H br.h.v. Bento Kitty u. Esmeralda 1500 D 1.24,8a
1973 2 Monty Buitenzorg br.h.v. Star Performer u. Speedy Vina 1500 D 1.21,8a
1974 2 Nubar van Echten br.h.v. Star Performer u.Jewel Buitenzorg 1500 D 1.20,9a
1975 2 Olafski Itenska br.h.v. Gallant Prince u.Helma van Hiddum 1500 D 1.23,9a
1976 2 Paranoh br.h.v. Heres u. Ziganita 1500 D 1.20,7a
1977 2 Ralph Spencer br.h.v. Germano u. Happy Girl 1500 D 1.20,2a
1978 2 Sef Hazelaar br.h.v. Bento Kitty u. Granida 1500 D 1.23,3a
1979 2 Totem Volita br.h.v. Bonefish u. Lady Brookwood 1500 D 1.21,5a
1980 2 Uno Hazelaar br.h.v. Nimrod R u. Iris Volo 1500 D 1.19,4a
1981 2 Venri van Echten br.h.v. Pay Dirt u. Racy Girl 1500 D 1.20,6a
1982 2 Weisbuch du Bois br.h.v. Rising Wind u. Lime du Bois 1600 D 1.20,6a
1983 2 Ysvink K br.h.v. Manza Buitenzorg u. Roza Hendrika 1600 D 1.21,5a
1984 2 Zilver Prince br.h.v. Surge Hanover u. Latona J 1600 D 1.20,5a
1985 2 Alexander S br.h.v. Nevele Impulse u. Ottillia S 1600 D 1.19,4a
1986 2 Baronet O br.h.v. Heres u. Solo di Robles 1600 D 1.20,5a
1987 2 Clay Dirt d.br.h.v. Heres u. Une Pay Dirt 1609 D 1.18,4a
1988 2 Den du Bois br.h.v. Mucho Pride u. Wangura du Bois 1609 D 1.17,8a
1989 2 Emanza H br.h.v. Manza Buitenzorg u. Schuitje W 1609 D 1.19,5a
1990 2 Fellow of Zuilen br.h.v. Lolas Express u. Tjesse Bon 1609 D 1.18,1a
1991 2 Goofy Boshoeve sch.h.v. Heres u. Yum Yum 1609 D 1.18,3a
1992 2 Hong Kong Kid br.h.v. Grundy's Ebony u. Wilpata 1609 D 1.19,1a
1993 2 Innocenti l.br.h.v. Manza Buitenzorg u. Wario H 1609 D 1.17,7a
1994 2 John F Boko l.br.h.v. Cobra Lobell u. Lougessa 1609 D 1.15,8a
1995 2 Kor Wielinga br.h.v. Yankee Tornado u. Yna Wielinga 1609 D 1.20.2a
1996 2 Legend Stardust br.h.v. Volo Prise u. Best of All 1609 D 1.17,4a
1997 2 Moser Boko d.br.h. v. Napoletano u. Chikadee Hanover 1609 D 1.17,8a
1998 2 Nigel Stardust br.h.v. Keystone Patriot u. Best of All 1609 D 1.14,6a
1999 2 Orco Dragon br.h.v. Dante Buitenzorg u. Hotchoqlate Lady 1609 W 1.19,5a
2000 2 Promise Groenhof zw.br.m. Donerail u. Armbro Jezebel 1609 W 1.16,3a
2000 2 Patrick Hendrika br.h.v. Frisian Dragon u. Share The Moment 1609 W 1.17,4a
2001 2 Royal Aresy br. h. v. Union Shark u. Laura Wielinga 1609 W 1.18,8a
2002 2 Sir Playboy br.h. v. Super Arnie u. For Ever Boko 1609 W 1.17,6a
2003 2 Top Mac zw.br.h. v. Super Arnie u. Ideal Highland 1609 W 1.17,8a
2004 2 Unbounded River br.h. v. Silver Pine u. Glamorous Yankee 1609 W 1.19,2a
2005 2 Viking Charisma d.br.h. v. Spendic u.Homerun Expo 1609 W 1.17,1a
2006 2 Wicky de Viking br.h. v. Zerberus u. Overjoyed Wish 1609 W 1.15,6a
2007 2 Youp Lucswolle br.h. v. Castleton Bass u. Sorry Yoli 1609 W 1.17,0a
2008 2 Zjanti River br.h. v. Toss Out u. Green Grove 1609 W 1.16,8a
2009 2 Adonis Boko zw.br.h. v. Ken Warkentin u. Shae Boko 1609 W 1.17,6a
2010 2 Balzan le Blanc vosh. v. Sundown Yankee u. Van Zandbergen 1609 W 1.16,8a
2011 2 Clint W Boko br.h. v. Abano As u. Vantz Boko 1609 W 1.15,4a
2012 2 Daredevil br.h. v. Ufo Kievitshof u. Whitney Stardust 1609 W 1.17,8a
2013 2 Exeptional Boko br.h. v. Virgill Boko u. Uncommon Boko 1609 W 1.15,5a
2014 2 Farao F Boko br.h. v.Muscles Yankee u. Temple Boko 1609 W 1.16,5a

  terug naar boven

Jofferprijs


jaar winnaar afstamming afstand baan/tijd
1943 2 Kitty Zora br.m.v, Determination u. Zora 1200 D 1.47,7
1946 2 Lily The Great l.br.m.v. Mc Gregor u. Feldblurne 1200 D 1.38,6
dh Leeuwerik S d.br.m.v. Monsieur Ie Major u. W Petrosia 1200 D 1.38,6
1947 2 niet verreden      
1948 2 Nikosa br.m.v. Parisien u. Irene Gregor 1200 D 1.35,7
1949 2 O Nelly Zora br.m.v. Determination u. Zora 1300 D 1.36.1
1950 2 Paula BH br.m.v. Mc Gregor u. Barke 1300 D 1.32,6
1951 2 Quena BH br.m.v. Mc Gregor u. Barke 1300 D 1.33,8
1952 2 Ria Kitty br.m.v. Juggler u. Kitty Zora 1300 D 1.37,3
1953 2 Sagne dOr vosm.v. Messidoru. Gagnepetite 1300 D 1.33,7
1954 2 Tira br.m.v. Messidor u. Flying Guy 1300 D 1.39,4
1955 2 lllrica B br.m.v. Notekraker S u. Draisine Scott 1300 D 1.30,6
1956 2 Vita Kinley d.br.m.v. Mac Kinley u. Intrepid 1300 D 1.31,7
1957 2 Walküre zw.br.m.v. Parisien u. Epona 1300 D 1.28,9
1958 2 Xina S vosm.v. Stüermann u. Judges Dochter 1300 D 1.32,1
1959 2 Ysselmonde br.m.v. Double Six M u. Johanna Sebus 1300 D 1.33,0
1960 2 Zipporah Scotch l.br.m.v. Lord Scotch u. Our Bonni B 1400 D 1.31,4a
1961 2 Annemieke Hollandia br.m.v. Enterprise u. Postduifje G 1400 D 1.28,5a
1962 2 Bernadine d.br.m.v. Lord Scotch u. Nooit Gedacht 1400 D 1.29.4a
1963 2 Christine Mac br.m.v. Mac Kinley u. Intrepid 1400 D 1.31,4
1964 2 Diomedea S vosm.v. Stüermann u. X Epilog S 1400 D 1.25.4a
1965 2 Eronica W br.m.v. Enterprise u. O Nelly Zora 1400 D 1.25.9a
1966 2 Freya Hollandia br.m.v. Hairos II u. Sunshine Hollandia 1400 D 1.28,1a
1967 2 Gravin Minerva br.m.v. Scotch Fez u. Sunshine 1400 D 1.29,0a
1968 2 Happy First br.m.v. Germano u. Willemarie GS 1400 D 1.26,5a
1969 2 llse Hanover br.m.v. Lex Hanover u. Ovation 1400 D 1.28,0a
1970 2 Joke Dartel l.br.m.v. Urdy Mars u. Doortje Dartel 1400 D 1.26,7a
1971 2 Karin br.m.v. Oh You Kid u. Zilverfazant S 1500 D 1.25,5a
1972 2 Lady br.m.v. Jacky D u. Zilverfazant S 1500 D 1.23,3a
1973 2 Marinette br.m.v. Deler dAster u. Cisca Ria 1500 D 1.23,7a
1974 2 Nicole H br.m.v. Star Performer u. Fais ce que doit 1500 D 1.21,8a
1975 2 Orange Bowl br.m.v. Bedevil u. Whirlwind 1500 D 1.21,1a
1976 2 Paarl D br.m.v. Duke of Lullwater u. Hammonia D 1500 D 1.21,8a
1977 2 Rieka Hanover br.m.v. Heres u. Hertogin v. Gelre 1500 D 1.20,9a
1978 2 Sylvia Uiterdyk vosm.v. Germano u. Zelanda 1500 D 1.24,8a
1979 2 Tafna br.m.v. Heres u. Janna 1500 D 1.22,6a
1980 2 Uviana di Robles br.m.v. Heres u. Manneke dAster 1500 D 1.22,3a
1981 2 Victrix R d.br.m.v. Henri Buitenzorg u. Martha R 1500 D 1.20.8a
1982 2 White Shadow br.m.v. Heres u. Je tAime 1600 D 1.19,3a
1983 2 Yntsia du Bois br.m.v. Rising Wind u. Gieteling S 1600 D 1.22,2a
1984 2 Zvetlana Hanover sch.m.v. Surge Hanover u. Pitista 1600 D 1.21,1a
1985 2 Aida ter Lune br.m.v. Surge Hanover u. Iris Hanover P 1600 D 1.20,5a
1986 2 Best of All br.m.v. Heres u. Udi Pepper 1600 D 1.18,6a
1987 2 Celeritas Medo br.m.v. Volo Prise u. Velja V 1609 D 1.18,8a
1988 2 Darling Boszorg br.m.v. Worthy Dean u. Regular Speed 1609 D 1.21,4a
1989 2 Eviva Kievitshof d.br.m.v. Crystas Crown u. Foreign Coin 1609 D 1.20,7a
1990 2 First Hazelaar r.sch.m.v. Uno Hazelaar u. Tivoli Hazelaar 1609 D 1.18,9a
1991 2 Go for One br.m.v. Volo Prise u. Amarant 1609 D 1.19,6a
1992 2 Happyline First br.m.v. Grundys Ebony u. Yankee First 1609 D 1.19,7a
1993 2 Iris van Leeuwen zw.br,m.v. Mark Six u. Donna Uithuizen 1609 D 1.18,3a
1994 2 Jistance F br.m.v. Mark Six u. Distance Veha 1609 D 1.17,2a
1995 2 Kelsea Boko d.br.m.v. Joie de Vie u. Chickadee Hanover 1609 D 1.19,2a
1996 2 Long Island v.m.v, Brilliant H u. Channa Hanover 1609 D 1.18,8a
1997 2 Ma At Frisia d.br.m. v. On The Take u. Yfigenia Frisia 1609 D 1.18,3a
1998 2 Ninanora br.m. v. Wall Street Banker u. Elionora Oldeson 1609 W 1.17,2a
1999 2 Oprah Victory zw.br.m.v. Keiler Lobel! u. Floor Buitenzorg 1609 D 1.16,9a
2000 2 Promise Groenhof zw.br.m. Donerail u. Armbro Jezebel 1609 W 1.16,3a
2001 2 Romy Groenhof zw.br. m. v. Mack Lobell u. Armbro Jezebel 1609 D 1.17,8a
2002 2 Sammy Jo A zw.br.m. v. Keiler Lobell u. Karamba A 1609 W 1.18,2a
2003 2 Tennessee River d.br.m. v. General November u. Glamorous Yankee 1609 W 1.16,9a
2004 2 Until the End br.m. v. Defi d'Aunou u. Isabel Pluto 1609 W 1.18,6a
2005 2 Venice Starlake br.m. v. Armbro Trick u.Mistral Starlake 1609 W 1.17,9a
2006 2 Wichita River br.m. v. General November u. Glamurous Yankee 1609 W 1.16,4a
2007 2 You've got mail br.m. v. Love You u. Gaya Kievitshof 1609 W 1.17,7a
2008 2 Zaskia Fortuna br.m. v. Coktail Jet u. Dalloah No 1609 W 1.17,1a
2009 2 Amarianne Frejo br.m. v. Echo u. Go to Oldeson 1609 W 1.18,6a
2010 2 Balance Fanatic br.m. v. Castleton Bass u. Super Fanatic 1609 W 1.16,6a
2011 2 Charming Oreau br.m. v. Eilean Donon u. Oreau Hendrika 1609 W 1.15,2a
2012 2 Dacey Boko br.m. v. Quite Easy u. Watch the News 1609 W 1.14,7a
2013 2 Edna Boko br.m. v. Virgill Boko u. Torolina 1609 W 1.17,9a
2014 2 Fidelity Rhythm br.m. v. Explosive Matter u. Rhythm and Speed 1609 W 1.16,3a

Productendraverij

  terug naar boven

jaar winnaar afstamming afstand baan/tijd
1945 2 Kitty Zora br.m.v, Determination u. Zora 1200 D 1.40,1
1946 2 Luxor d.br.h.v. Judge Scott u. Narrenkappe 1200 D 1.36,0
1947 2 niet verreden      
1948 2 Nikosa br.m.v. Parisien u. Irene Gregor 1300 D 1.35,5
1949 2 Onderduiker G br.h.v. Illustre Hanover u. Diana Norton 1200 D 1.36,0
1950 2 Prinses Zora br.m.v. Determination u. Zora 1300 D 1.31,5
1951 2 Qui Hollandia G d.br.h. Illustre Hanover u. Amazone G 1300 D 1.33,4
1952 2 Roland d.br.v. Parisien u. Carma Norton 1300 D 1.31,5
1953 2 Sir Messidor br.h.v, Messidor u. Flying Guy 1300 D 1.30,0
1954 2 Trabant d.br.h.v. Fabian u. Kesse 1300 D 1.30,6
1955 2 Ulrica B br.m.v. Notekraker S u. Draisine Scott 1300 D 1.30,2
1956 2 Vita Kinley d.br.m.v. Mac Kinley u. Intrepid 1300 D 1.29.6
1957 2 Walküre zw.br.m.v. Parisien u. Epona 1300 D 1.29,4
1958 2 XinaS vosm.v. Stüerrnann u. Judges Dochter 1300 D 1.32,1
1959 2 Yvonne Hollandia br.m.v. Notekraker S u. Draisine Scott 1300 D 1.26,7
1960 2 Zilverreiger S br.h.v. Notekraker S u. Oefening 1400 D 1.26,5a
1961 2 Annemieke Hollandia br.m.v. Enterprise u. Postduifje G 1400 D 1.26.4a
1962 2 Bento Kitty zw.h.v. Lord Scotch u. Kitty Zora 1400 D 1.26,2a
1963 2 Chantiago br.h.v. Double Six M u. Quena BH 1400 D 1.29.7a
1964 2 Djenghis Khan br.h.v. Vesuvio u. Sunny Gay 1400 D 1.26,8a
1965 2 Eronica W br.m.v. Enterprise u. O Nelly Zora 1400 D 1.26,1a
1966 2 French Mac br.h.v. Mac Kinley u. Kreutzer 1400 D 1.29,5a
1967 2 Gallant Way br.h.v. Mr. Way u. Xaverine D 1400 D 1.27,1a
1968 2 Hoot Song br.h.v. Hoot Frost u. Nina Song 1400 D 1.24,4a
1969 2 Important D d.br.h.v. Royal Hanover u. Kreutzer 1400 D 1.25,4a
1970 2 John Areta br.h.v. Double Six M u. Delta 1400 D 1.22,9a
1971 2 Karin br.m.v. Oh You Kid u. Zilverfazant S 1500 D 1.23,9a
1972 2 Lummie Rodney br.m.v. Sceptre u. Wiebeline Wip 1500 D 1.24,3a
1973 2 Mirko Buitenzorg br.h.v. Star Performer u. Claudette D 1500 D 1.24,3a
1974 2 Nubar van Echten br.h.v. Star Performer u. Jewel Buitenzorg 1500 D 1.20,9a
1975 2 Olafski Itenska br.h.v. Gallant Prince u. Helmavan Hiddum 1500 D 1.20,9a
1976 2 Petra Fortuna br.m.v. Loring Hanover u. Fantastica 1500 D 1.21,3a
1977 2 Reema Beroona zw.m.v. Lullwater Victory u. Masja Beroona 1500 D 1.20,7a
1978 2 Sef Hazelaar br.h.v. Bento Kitty u. Granida 1500 D 1.23,1a
1979 2 Totem Volita br.h.v. Bonefish u. Lady Brookwood 1500 D 1.17,9a
1980 2 Uno Hazelaar br.h.v. Nimrod R u. Iris Volo 1500 D 1.18,7a
1981 2 Varinsja br.h.v. Heres u. Je tAime 1500 D 1.19,9a
1982 2 White Shadow br.m.v. Heres u. Je tAime 1600 D 1.19,6a
1983 2 Ysvink K br.h.v. Manza Buitenzorg u. Roza Hendrika 1600 D 1.21,5a
1984 2 Zilver Prince br.h.v. Surge Hanover u. Latona J 1600 D 1.20,5a
1985 2 Alexander S br.h.v. Nevele Impulse u. Ottilia S 1600 D 1.18,3a
1986 2 Barja Woldberg br.m.v. Rising Wind u. Kitty H 1600 D 1.18,8a
1987 2 Codo Lucswolle br.h.v. Brogan u. Sunny Flower 1609 D 1.18,2a
1988 2 David H br.h.v. Essis u. Tanja H 1609 D 1.17,1a
1989 2 Elionora Oldeson d.br.m. v. Yankee Tornado u. Usta Oldeson 1609 D 1.17,4a
1990 2 Family Sunshine br.h.v. Yankee Tornado u. Ulaine Sunshine 1609 D 1.17,5a
1991 2 Go for One br.m.v. Volo Prise u. Amarant 1609 D 1.17,4a
1992 2 Happyline First br.m.v. Grundys Ebony u. Yankee First 1609 D 1.18,6a
1993 2 Ineke P Boko br.m.v. Rule The Wind u. Alanna Hill 1609 D 1.16,9a
1994 2 John F Boko l.br.h.v. Cobra Lobell u. Lougessa 1609 D 1.16,7a
1995 2 Kelsea Boko d.br.m.v. Joie de Vie u. Chikadee Hanover 1609 D 1.16,5a
1996 2 Lord Lucky d.br.h.v. Minnesota Viking u. Elegance A 1609 D 1.17,3a
1997 2 Mack the Butcher d.br.h. v. Mack The Knife u. Yessie Prinses 1609 D 1.16,9a
1998 2 Never Too Late br.m. v. Volo Prise u. Aida ter Lune 1609 D 1.15.8a
1999 2 Out of the Blue br.h.v. Armbro Goal u. Genuine Star 1609 D 1.16,8a
2000 2 Promise Groenhof zw.br.m. v. Donerail u. Armbro Jezebel 1609 D 1.16,2a
2001 2 Rhonda Boko d.br.m. v. Smokin Yankee u. Whoa Liz 1609 D 1.17.8a
2002 2 Sierra Rapida d.br.m. v. Express Ride u. Royal Komic 1609 W 1.16,8a
2003 2 Top Mac zw.br.h. v. Super Arnie u. Ideal Highland 1609 W 1.17,3a
2004 2 Until the End br.m. v. Defi d'Aunou u. Isabel Pluto 1609 W 1.17,5a
2005 2 Vincente Valley d.br.h. v. Extreme Aunou u.Czarin Windspiel 1609 W 1.18,6a
2006 2 Wicky de Viking br.h. v. Zerberus u. Overjoyed Wish 1609 W 1.15,5a
2007 2 You've got mail br.m. v. Love You u. Gaya Kievitshof 1609 W 1.17,7a
2008 2 Zjanti River br.h. v. Toss Out u. Green Grove 1609 W 1.17,9a
2009 2 Adonis Boko d.br.h. v. Ken Warkentin u. Shae Boko 1609 W 1.18,6a
2010 2 Bahama Boko br.m. v. Daguet Rapide u. Pocono Boko 1609 W 1.17,8a
2011 2 Clint W Boko br.h. v. Abano As u. Vantz Boko 1609 W 1.15,6a
2012 2 Dacey Boko br.m. v. Quite Easy u. Watch the News 1609 W 1.15,8a
2013 2 Exeptional Boko br.h. v. Virgill Boko u. Uncommon Boko 1609 W 1.16,3a
2014 2 Fidelity Rhythm br.m. v. Explosive Matter u. Rhythm and Speed 1609 W 1.15,9a


Breeders Crown
voor 2-jarige hengsten

  terug naar boven

2005 2 Vinny Kingsdeep br.h. v. Spendic u. Barbara Proborn 1609 W 1.16,9
2006 2 Wervelwind br.h. v. King Lavec u. Pepper Butcher 1609 W 1.17,3
2007 2 Yke Heikant br.h. v. Freiherr Ass u. Lidie Heikant 1609 W 1.18,6
2008 2 Zjanti River br.h. v. Toss Out u. Green Grove 1609 W 1.17,6
2009 2 Alabama K br.m. v. Ganymede u. Nathalie Limburgia 1609 W 1.16,8
2010 2 Bambi Boko br.m. v. Eilean Donon u. Saga Boko 1609 W 1.16,6
2011 2 Careca F Boko br.h. v. Daguet Rapide u. Pocono Boko 1609 W 1.17,4
2012 2 Dream with Me br.h. v. Dream Vacation u. Jolly Jane 1609 W 1.17,0a
2013 2 Exeptional Boko br.h. v. Virgill Boko u. Uncommon Boko 1609 W 1.15,9a
2014 2 Farao F Boko br.h. v.Muscles Yankee u. Temple Boko 1609 W 1.20,5a

Vanaf 2010 lopen de hengsten/ruins en merries
in aparte min of meer gelijkgedoteerde BC-koersen.


Breeders Crown
voor 2-jarige merries

  terug naar boven

2005 2 Vamp Victory br.m. v. Castleton Bass u. Kiki Survivor 1609 W 1.17,0
2006 2 Wahini Stardust br.m. v. Incredible Crafts u. Ivasty Stardust 1609 W 1.18,4
2007 2 You've got mail br.m. v. Love You u. Gaya Kievitshof 1609 W 1.17,7
2008 2 Zabatinitranss R br.m. v. Credit Winner u. Raisa Transs R 2100 W 1.17,3
2009 2 Agrippa Boko br.m. v. Love You u. Ultimate Boko 1609 W 1.19,6
2010 2 Broadwaytranss R br.m. v. Broadway Hall u. Ustasia Transs R 1609 W 1.16,8
2011 2 Cypress Boko br.m. v. Daguet Rapide u. Orchide Hornline 1609 W 1.15,7
2012 2 Danae F Boko br.m. v. Ken Warkentin u. Shae Boko 1609 W 1.16,4a
2013 2 Edna Boko br.m. v. Virgill Boko u. Torolina 1609 W 1.17,5a
2014 2 Fame Boko br.m. v. Virgill Boko u. Michaela November 1609 W 1.16,4a

Vanaf 2010 lopen de hengsten/ruins en merries
in aparte min of meer gelijkgedoteerde BC-koersen.

Derby

  terug naar boven

Voor de Geschiedenis van de Dravers-Derby: Click hier

Anti-Yankee Derby
jaar / lft winnaar afstamming afstand baan/tijd
1907 3 Berdina br.m.v. Arcane u. Prit 1600 * 1.53,5
1908 3 Prinses Feda sch.m.v. Blagarasoumny u. Hong 1600 * 1.59,6
1909 3 Dolgoroeki sch.h.v. Arcane u. Bilina 1600 * 1.54,1

*= op de baan Woestduin,

** = op de baan van Bussum
Derby

jaar / lft winnaar afstamming afstand baan/tijd
1907 3 Magnetiseur sch.h.v. Arcane u. Beresta 2400 ** 1.49,3
1908 3 Redmond br.h.v. Clerimond u. Dawnlight 2400 ** 1.46,4
1909 3 Govert S br.h.v. Sierra u. Cathriena 2400 ** 1.42,7
1910 3 Axworthy C br.h.v. Axworthy u. Rosaro prince 2400 ** 1.46,3
1911 3 Boer br.h.v. Fleetwood S u. Guard 2400 ** 1.35,7
1912 3 Cicerone br.m.v. Fleetwood S u. Dawnlight 2400 D 1.44,0
1913 tot      
1918 niet verreden      
1919 3 Johanna br.m.v. Hal Laurel u. Juliana 2400 D 1.47,3
1920 3 Klasina sch.m.v. Captain Henry u. Juliana 2400 D 1.43,1
1921 3 Luitenant br.h.v. Ciampi u. Aura 2400 D 1.40,8
1922 3 Miss Everharda br.m.v. Captain Henry u. Kwarteltje 2400 D 1.43,0
1923 3 Norton B br.h.v. Guy Axworthyu. Lucy Jones 2400 D 1.42,2
1924 3 Oscar br.h.v. Captain Henry u. Juliana 2400 D 1.43,3
1925 3 Perrigan B br.h.v. Kerrigan u. Petite Amie 2400 D 1.47,2
1926 3 Quicklooper br.h.v. Lord V u. Doorlooper 2400 D 1.36,8
1927 3 Rolls Royd br.m.v. Kerrigan u. Minnewaska 2400 D 1.44,6
1928 tot      
1931 niet verreden      
1932 3 Weidlooper zw. m.v. Bretteur u. Doorlooper 2000 D 1.37,3
1933 3 Xuthus br.h.v. David Guy u. Tourterelle 2000 D 1.34,9
1934 3 Yankee Scott br.h.v. Judge Scott u. Koningin Draisine 2000 D 1.39,1
1935 3 Zora br.m.v. Judge Scott u. Tourterelle 2400 D 1.38,8
1936 tot      
1941 niet verreden      
1942 3 Gonny D bl.sch.m.v. Brother Hanover u. Otelha 2400 D 1.40,7
1943 3 Hollyrood Nimble vosm.v. Judge Scott u. Reni 2400 D 1.36,3
1944 3 Ipie Gregor br.m.v. Mc Gregor u. Urania O 2400 M 1.34,3
1945 3 Judges Dochter vosm.v. Judge Scott u. Reni 2400 D 1.36,4
1946 3 Kitty Zora d,br.m.v. Determination u. Zora 2400 D 1.34,7
1947 3 Leo Axkit br.h.v. Axkit u. Fatima 2400 D 1.31,3
1948 3 Main Axworthy br.h.v. Axkit u. Amazone G 2400 D 1.32,8
1949 3 New Spencer br.h.v. Narciso of Parisien u. Barones Spencer 2400 D 1.33,3
1950 3 Olga Pluto br.m.v. Fried u. Aster 2400 D 1.28,3
1951 3 Pearl Spencer br.m.v. Illustre Hanover u. Barones Spencer 2400 D 1.26,6
1952 3 Quintus Harvester br.h.v. Parisien u. Cilly Harvester K 2400 D 1.28,4
1953 3 Roland d.br.h.v. Parisien u. Carma Norton 2400 D 1.28,4
1954 3 Spencer Hollandia br.h.v. Spencer Gay u. Lady Ruth B 2400 D 1.26.4
1955 3 Tabor sch.h.v. Premier Mars u. Gonny D 2500 D 1.26,9
1956 3 Urania br.m.v. Parisien u. Carma Norton 2500 D 1.30,3
1957 3 Vanadis d.br.m.v. Fabian u. Kesse 2500 D 1.27,3
1958 3 Walter Hollandia br.h.v. Messidor u. Lady Ruth B 2500 D 1.28,7
1959 3 Xuthus Hollandia br.h.v. Messidor u. lboya 2500 D 1.29,3
1960 3 Ybe van Papenhoef br.h.v. Double Six M u. Quena BH 2500 D 1.25,6a
1961 3 Zippora vosm.v. Messidor u. FleetnessT 2500 D 1.25.8a
1962 3 Axkit Hollandia br.h.v. Enterprise u. Pearl Spencer 2500 D 1.27,6a
1963 3 Bento Kitty zw.h.v. Lord Scotch u. Kitty Zora 2500 D 1.26,0a
1964 3 C Alkestis van E br.h.v. Mac Kinley u. Alkestis 2500 D 1.26,0a
1965 3 Diana R d.br.m.v. Urdy Mars u. Quassia 2500 D 1.26,0a
1966 3 Elisabeth Hollandia br.m.v. Hairos II u. Trudi Trothan 2500 D 1.26.1a
1967 3 Fernandel br.h.v. Double Six M u. Delta 2500 D 1.25,4a
1968 3 Gallant Way br.h.v. Mr. Way u. Xaverine D 2500 D 1.24,5a
1969 3 Henri Buitenzorg br.h.v. Lullwater Victory u. Progusta 2500 D 1.22,8a
1970 3 Ironie d.br.m.v. Olivier B u. Zippora 2500 D 1.23,4a
1971 3 Janky Buitenzorg br.m.v. Dean Worthy u. Walina Hollandia 2500 D 1.24,9a
1972 3 Karin br.m.v. Oh You Kid u. Zilverfazant S 2500 D 1.23,9a
1973 3 Lento H br.h.v. Bento Kitty u. Esmeralda 2500 D 1.26.1a
1974 3 Monty Buitenzorg br.h.v. Star Performer u. Speedy Vina 2500 D 1.20,9a
1975 3 Nimrod R zw.h.v. Bento Kitty u. Diana R 2500 D 1.20.9a
1976 3 Orma Pride br.m.v. Worthy Pride u. Eronica W 2500 D 1.22.4a
1977 3 Paranoh br.h.v. Heres u. Ziganita 2500 D 1.20,8a
1978 3 Reinier br.h.v. Germano u. Freule 2500 D 1.23,4a
1979 3 Sam Avon br.h. v. Brogan u. Iliza 2500 D 1.21,0a
1980 3 Tony Vitesse d.br.h.v. Unimel B u. Molly Buitenzorg 2500 D 1.20,5a
1981 3 Uranis ter Lune br.h.v. Deter dAster u. Minerva 2500 D 1.20.6a
1982 3 Vancouver Cede br.h.v. Coaltown Charlie u. Nemby Buitenzorg 2500 D 1.20,0a
1983 3 White Shadow br.m.v. Heres u. Je tAime 2600 D 1.19,6a
1984 3 Ymond Boekelte br.h.v. Stangaro u. Riet Hollandia 2600 D 1.20,0a
1985 3 Zacatal du Bois br.m.v. Rising Wind u. Jetty Buitenzorg 2600 D 1.20,8a
1986 3 All or Nothing d.br.h.v. Heres u, Toeja Fortuna 2600 D 1.18,7a
1987 3 Bea di Tricia br.m.v. Heres u. Patricia Laren 2600 D 1.20,0a
1988 3 Clan Vrijenesse l.br.h.v. Evento u. Toto Buitenzorg 2600 D 1.19,0a
1989 3 Dante Buitenzorg br.h. v. Express Pride u. Tanja Woldberg 2600 D 1.18,2a
1990 3 Elionora Oldeson d.br.m. v. Yankee Tornado u. Usta Oldeson 2600 D 1.18,5a
1991 3 Floris Bos br.h.v. Gouge u. Vrouke Boszorg 2600 D 1.18.7a
1992 3 Gipsy Westland br.m. v. Evento u. Beauty Westland 2600 D 1.19.3a
1993 3 Happening br.m, v. Brilliant H u. Whinny 2600 D 1.18,8a
1994 3 lts Buitenzorg l.br.h.v. Rapid Royalty u. First Tryst 2600 D 1.19,0a
1995 3 John F Boko l.br.h. v. Cobra Lobell u. Lougessa 2600 D 1.18,0a
1996 3 Kelsea Boko d.br.m.v. Joie de Vie u. Chickadee Hanover 2600 D 1.18,3a
1997 3 Leen van Camstra d.br.h. v. Nevele Impulse u. Ada van Cornjum 2600 D 1.19,3a
1998 3 Milo Windspiel br.h. v. Manza Buitenzorg u. Czarin Windspiel 2600 D 1.18.2a
1999 3 Nigel Stardust br.h.v. Keystone Patriot u. Best of All 2600 D 1.19.6a
2000 3 Offspring Nevele d.br.h. v. Nevele Impulse u. Easy Postille 2600 D 1.19,0a
2001 3 Paul W Boko br. h. v. Express Ride u. Ineke P Boko 2600 D 1.19,2a
2002 3 Rise and Shine br.h. v. Echo u. My Martha Lin 2600 D 1.18,0a
2003 3 Sholty Boko br.h. v. Spotlite Lobell u. Nannar 2600 D 1.17,1a
2004 3 Time Out br.h. v. Armbro Goal u. NeverToo Late 2600 D 1.18,1a
2005 3 Until the End br.m. v. Defi d'Aunou u.lsabel Pluto 2600 D 1.16.5a
2006 3 Virgill Boko br. h. v. Express Ride u. Ineke P Boko 2600 D 1.17.5a
2007 3 Willem W Boko br. h. v. Express Ride u. Ineke P Boko 2600 D 1.17,0a
2008 3 Yucca Boko br.m. v. Muscles Yankke u. Ottey Boko 2600 D 1.18,3a
2009 3 Zoran Lobell br.r. v. Passing Renka u. Rambling Rose A 2600 D 1.17.5a
2010 3 Amour d'Occagnes br.h. v. Diamant Gede u. Naomi November 2600 D 1.16.3a
2011 3 Berry's Boy br.r. v. Love You u. Realy Furniture 2600 D 1.17.0a
2012 3 Clint W Boko br.h. v. Abano As u. Vantz Boko 2600 D 1.15,7a
2013 3 Davy Boko br.h. v. From Above u. Staro Almighty 2600 D 1.16,7a
2014 3 Erwin Lobell br.h. v. Goetmals Wood u. Wichita River 2600 D 1.17,1a
2015 3 Fidelity Rhythm br.m. v. Explosive Matter u. Rhythm and Speed 2600 D 1.17,7a
2016 3 Goofy Greenwood br.h. v. Russel November u. Chatooga River 2600 D 1.17,0a


Sweepstakes Hengsten

  terug naar boven
jaar / lft winnaar afstamming afstand baan/tijd
1943 3 Harrie Scott vosh.v. Judge Scott u. Mixerin 2000 G 1.33,9
1944 3 Importeur zw.br.h.v. Libertus u. Winni Scott 2000 G 1.35,5
1945 3 Juggler br.h.v. Axkit u. Carnelia 2000 H 1.35,0
1946 3 Karel Pluto br.h.v. Trusting Guy u. Nelly Pluto 2000 H 1.36.5
1947 3 Louis Axkit br.h.v. Axkit u, Aida 2000 A 1.27,5
1948 3 Main Axworthy br.h.v. Axkit u. Amazone G 2000 G 1.31,7
1949 3 New Spencer br.h.v. Narciso of Parisien u. Barones Spencer 2000 G 1.36,5
1950 3 Onderduiker G br.h.v. Illustre Hanover u. Diana Norton 2000 G 1.35,3
1951 3 Persimmon d.br.h.v. Determination u. Evelyn Hanover 2000 G 1.35,4
1952 3 Quintus Harvester br.h.v. Parisien u. Cilly Harvester H 2000 H 1.27,3
1953 3 Ronald br.h.v, Parisien u. Gonny D 2000 G 1.33,1
1954 3 Spencer Hollandia br.h.v. Spencer Gay u. Lady Ruth B 2000 G 1.29,8
1955 3 Tabor sch.h.v. Premier Mars u. Gonny D 2000 G 1.28,3
1956 3 Upward Hollandia br.h.v. Notekraker S u. Diana Norton 2100 M 1.27,3
1957 3 Vitalis br.h.v. Fabian u. Klarinette 2100 M 1.27,7
1958 3 Winston Spencer br.h.v. Parisien u. Barones Spencer 2100 M 1.30,2
1959 3 Xema S vosh.v. Stüermann u. Juno Vita 2100 M 1.26,3
1960 3 Yberflöte br.h.v. Double Six M u. Feodosia 2100 M 1.25,8
1961 3 Zegérus Th Hollandia d.br.h.v. Lord Scotch u. Pearl Spencer 2100 M 1.25,2a
1962 3 Axkit Hollandia br.h.v. Enterprise u. Pearl Spencer 2100 M 1.27.3a
1963 3 Bento Kitty zw.h.v. Lord Scotch u. Kitty Zora 2100 M 1.26,4a
1964 3 Caracara S vosh.v. Stüermann u. Juno Vita 2100 M 1.24.1a
1965 3 Discovery br.h.v. Double Six M u. Quena BH 2200 G 1.27,7a
1966 3 EikoT vosh.v. Kan Pom B u. Yzolde 2200 G 1.25.2a
1967 3 Firmin zw.br.h.v. lolcus u. Umbra 2200 G 1.25,6a
1968 3 Goudvos vosh.v. Lord Scotch u. Wilna Illustra 2200 G 1.24,5a
1969 3 Henri Buitenzorg br.h.v. Lullwater Victory u. Progusta 2200 G 1.24,8a
1970 3 Illya Kuryakin br.h.v. Curlew u. Whirlwind 2200 G 1.24,1a
1971 3 Jonker Volann br.h.v. Royal Hanover u. Denise Volann 2200 G 1.23,8a
1972 3 Korjak br.h.v. Double Six M u. Ylanda 2200 G 1.22,8a
1973 3 Lord Faune br.h.v. Urdy Mars u. Cyfaune 2200 G 1.21,7a
1974 3 Manza Buitenzorg br.h.v. Star Performer u. Chimene Mac 2200 G 1.21,8a
1975 3 Nubar van Echten br.h.v. Star Performer u. Jewel Buitenzorg 2300 G 1.21,1a
1976 3 Olafski Itenska br.h.v. Gallant Prince u. Helrna van Hiddum 2300 G 1.21.6a
1977 3 Prizefigher br.h.v. Pepitone Hanover u. Fan Dancer 2300 G 1.22,2a
1978 3 Rogan van Echten d.hr.h.v. Brogan u. Jewel Buitenzorg 2300 G 1.22,0a
1979 3 Sam Hollyrood br.h.v. Heres u. Irene Hollyrood 2300 G 1.21,7a
1980 3 Torpedo Fortuna br.h.v. Speedy Crown u. Vies Charm 2300 G 1.20,6a
1981 3 Uno Hazelaar br.h.v. Nimrod R u. Iris Volo 2300 G 1.20,8a
1982 3 Veloce l.br.h.v. Heres u. Leone Be 2300 G 1.23,2a
1983 3 Wina Oostland d.br.h.v. Brogan u. Dina Mieke 2300 G 1.20,8a
1984 3 Yardley Cup br.h.v. Stanley Cup u. Orrna Pride 2300 G 1.20,6a
1985 3 Zilver Prince br.h.v. Surge Hanover u. Latona J 2300 G 1.19,0a
1986 3 Amor Geert d.br.h.v. Heres u. Leonieke 2300 G 1.18,3a
1987 3 Brahms Melodie d.br.h.v. Heres u. Loes Areta 2300 G 1.21,3a
1988 3 Clan Vrijenesse l.br.h.v. Evento u. Toto Buitenzorg 2300 G 1.19,5a
1989 3 David H br.h. v. Essis u. Tanja H 2300 G 1.18,6a
1990 3 Exito Frisiana br.h. v. Leonard Hanover u. Uviana di Robles 2300 G 1.17,0a
1991 3 Floris Bos br.h.v. Gouge u. Vrouke Boszorg 2300 G 1.17,1a
1992 3 Greatest Secret br.h. v. Amor Geert u. Cassandra Guapa 2300 G 1.18,5a
1993 3 Herbie W br.h. v. Shiny Scot u. Tosca H 2300 G 1.18,2a
1994 3 lts Buitenzorg l.br.h. v. Rapid Royalty u. First Tryst 2300 G 1.17,4a
1995 3 John F Boko l.br.h. v. Cobra Lobell u. Lougessa 2300 G 1.16,9a
1996 3 Kosmos Groenhof v.h.v. Nuclear Kosmos u. Wimke 2300 G 1.17,3a
1997 3 Leen van Camstra d.br.h. v. Nevele Impulse u. Ada van Cornjum 2300 G 1.17,6a
1998 3 Milo Windspiel br.h. v. Manza Buitenzorg u. Czarin Windspiel 2300 G 1.16,5a
1999 3 Nepal Dan Boko zw.br.h.v. Kosar Love and Divorce 2300 G 1.17,6a
2000 3 Overrules Wish zw.br.h. v. Why Not u. Wishfull Fortuna 2300 G 1.18,7a
2001 3 Paul W Boko br. h. v. Express Ride u. Ineke P Boko 2300 G 1.16.1a
2002 3 Rowdy Joe Boko zw.br.h. v. Mondo Joe u. Iwema's First 2300 G 1.17.8a
2003 3 Santana Boko br.h. v. Muscles Yankee u. Tipptop Winspeed 2300 G 1.17,2a
2004 3 Time Out br.h. v. Armbro Goal u. Never Too Late 2300 G 1.17.3a
2005 3 Uriah Boko br.h. v. Juliano Star u.Nina Boko 2300 G 1.16,7a
2006 3 Virgill Boko br.h. v. Express Ride u. Ineke P Boko 2300 G 1.17.0a
2007 3 Wido P br.h. v. Incredible Crafts u.Zie die Detvile 2300 G 1.17,0a
2008 3 Yeovani Boko br.h. v. Express Ride u. Ineke P Boko 2300 G 1.16,7a
2009 3 Zander br. h. v. Castleton Bass u. Norma 2300 G 1.18,0a
2010 3 Adonis Boko d.br.h. v. Ken Warkentin u.Shae Boko 2300 G 1.16,3a
2011 3 Balanced Budget br.h. v. Credit Winner u. Star Groenhof 2300 G 1.17,0a
2012 3 Caen Oldeson br.h. v. Offshore Dream u. Krona Oldeson 2300 G 1.16,7a
2013 3 Davy Boko br.h. v. From Above u. Staro Almighty 2300 G 1.17,3a
2014 2 Exeptional Boko br.h. v. Virgill Boko u. Uncommon Boko 2300 G 1.18,1a
2015 3 Facebook br.h. v. Russel November u. Ventura HH 2300 G 1.17,4a


Sweepstakes Merries

  terug naar boven
jaar / lft winnaar afstamming afstand baan/tijd
1943 3 Hollandia d.br.m.v. Brother Hanover u. Calumet Aster 2000 G 1.39,0
1944 3 Irene Frances vosm.v. The Saint u. Frances May 2000 G 1.37,4
1945 3 Juliana Lee Vosm.v. The Saint u. Daleusa 2000 H 1.35,5
1946 3 K Friezin br.m.v. The Saint u. Ursela V 2000 H 1.30,8
1947 3 Lady Ruth B br.m.v. The Saint u. Streamline 2000 A 1.33,0
1948 3 Marie V d.br.m.v. Determination u. Beminde 2000 G 1.31,5
1949 3 Nikosa br.m.v. Parisien u. Irene Gregor 2000 G 1.32,6
1950 3 O Netly Zora br.m.v. Determination u. Zora 2000 G 1.36,2
1951 3 Postduifje G br.m.v. Spencer Gay u. Diana Norton 2000 G 1.30,0
1952 3 Queen Bess br.m.v. Determination u. Evelyn Hanover 2000 H 1.30,7
1953 3 Rhea Hollandia br.m.v. Main Axworthy u. Jeanne dArc 2000 G 1.28,2
1954 3 Sagne dOr vosm.v. Messidoru. Gagnepetite 2000 G 1.32,9
1955 3 Tira br.m.v. Messidor u. Flying Guy 2000 G 1.28,2
1956 3 Urchin Hollandia br.m.v. Messidor u. Amazone G 2100 M 1.29,0
1957 3 Vanadis d.br.m.v. Fabian u. Kesse 2100 M 1.28,8
1958 3 Willemarie GS br.m.v. Over Again u. Reina JH 2100 M 1.30,2
1959 3 X Mieke Hollandia vosm.v. Stüermann u. Jeanne dArc 2100 M 1.27,9
1960 3 Ysselmonde br.m.v. Double Six M u. Johanna Sebus 2100 M 1.27,8a
1961 3 Zéfa br.m.v. Double Six M u. Quality F 2100 M 1.25,9a
1962 3 Allegondas Juweel br.m.v. Lord Scotch u. Ooststar 2100 M 1.27,0a
1963 3 Be Happy d.vosm.v. Mac Kinley u. Untrepid 2100 M 1.29.1a
1964 3 Corinna Hollandia br.m.v. Lord Scotch u. Tira 2100 M 1.26,7a
1965 3 Diana R d.br.m.v. Urdy Mars u. Quassia 2200 G 1.26,2a
1966 3 Emberiza S br.m.v. Stüermann u. Valencia 2200 G 1.24,7a
1967 3 Flying Victoria br.rn.v. Dunst u. The Flying Dutchman 2200 G 1.25.1a
1968 3 Ger Westlandia vosm.v. Double Six M u. Sally Guy 2200 G 1.23.5a
1969 3 Hazel Buitenzorg vosm.v. Haon u. Vlaamsche Gaai S 2200 G 1.25,0a
1970 3 llse Hanover l.br.m.v. Lex Hanover u. Ovation 2200 G 1.24.5a
1971 3 Josephlne Baker br.m.v. Star Performer u. Shirley Hollandia 2200 G 1.23.7a
1972 3 Koleah dAster br.m.v. Deter dAster u. Annemarie dAster 2200 G 1.25,1a
1973 3 Lady br.m.v. Jacky D u. Zilverfazant S 2200 G 1.21,8a
1974 3 Myrly Terraise br.m.v. C Alkestis van E u. Comtesse Terraise 2200 G 1.23,4a
1975 3 Night Mary br.m.v. Axkit Hollandia u. Night Rose 2300 G 1.22,5a
1976 3 Orma Pride br.rn.v. Worthy Pride u. Eronica W 2300 G 1.22,5a
1977 3 Paarl D br.m.v. Duke of Lullwater u. Hammonia D 2300 G 1.22,1a
1978 3 Rosella W br.m.v. Gallant Prince u. Zypani 2300 G 1.24,2a
1979 3 Sonja Morgan br.m.v. Gallant Prince u. Nettie Morgan 2300 G 1.22,5a
1980 3 Tiranames vosm.v. Gallant Prince u. Katja Buitenzorg 2300 G 1.22,3a
(dh) Trianka E d. br.m.v. Deter dAster u. Jacatra 2300 G 1.22,3a
1981 3 Unpredictable br.m.v. Henri Buitenzorg u. Gloria 2300 G 1.23,0a
1982 3 Vedette Berkum br.m.v. Brogan u. Karona B 2300 G 1.23.3a
1983 3 Welcome Jacky br.m.v. Square Deal u. Sisi van Alphen 2300 G 1.20.4a
1984 3 Yokohama W br.m.v. Mucho Pride u. Our Surprise 2300 G 1.22.3a
1985 3 Zantana d. br.m.v. Surge Hanover u. Hanneke V 2300 G 1.20,3a
1986 3 Annemarie Hazela br.m.v. Heres u. Rimi Hazelaar 2300 G 1.19,7a
1987 3 Bea di Tricia br.m.v. Heres u. Patricia Laren 2300 G 1.21,5a
1988 3 Carla Quick br.m.v. Brogan u. Rexi 2300 G 1.21,2a
1989 3 Diane Buitenzorg br.m.v. Surge Hanover u. Pannepieta 2300 G 1.22,1a
1990 3 Elionora Oldeson d. br.m.v. Yankee Tornado u. Usta Oldeson 2300 G 1.18.4a
1991 3 Fanatic Wish br.rn.v. Heres u. Wishfull Fortuna 2300 G 1.18.2a
1992 3 Go tor One br.m. v. Volo Prise u. Amarant 2300 G 1.18.1a
1993 3 Happyline First br.m. v. Grundys Ebony u. Yankee First 2300 G 1.18.3a
1994 3 Ineke P Boko br.m. v. Rule The Wind u. Alanna Hill 2300 G 1.17.5a
1995 3 Justoneof Frisia br.m.v. Mark Six u. Yfigenia Frisia 2300 G 1.18,8a
1996 3 Kelsea Boko d. br.m. v. Joie de Vie u. Chickadee Hanover 2300 G 1.16,9a
1997 3 L'Espoir de BD br.m. v. Incredible Crafts u. Aafke Buitenzorg 2300 G 1 18,3a
1998 3 Miami Star br.m. v. Yankee Me u. Hilde Buitenzorg 2300 G 1.17,7a
1999 3 Noellyn Boko br.m.v. American Winner u. Anthem Hill 2300 G 1 17,7a
2000 3 Ottey Boko zw.br.m. v. Sugarcane Hanover u. Hail Mary Boko 2300 G 1.17,7a
2001 3 Patara Vrijthout br. m. v. Biesolo u. Dance Queen II 2300 G 1.18,6a
2002 3 Riverdance d. br.m. v. Exito Frisiana u. Agnieska Komo 2300 G 1.17,8a
2003 3 Secret Star br.m. v. Nevele Impulse u. Estrella Star 2300 G 1.18,0a
2004 3 Tennessee River br.m. v. General November u. Glamorous Yankee 2300 G 1.18.0a
2005 3 Unyk van Camstra br.m. v. Nevele Cero O u. Ada van Cornjum 2300 G 1.18.2a
2006 3 Ventura HH br.m. v. Super Arnie u. Helen Mc Inaly 2300 G 1.17.0a
2007 3 Watch the News br.m. v. Joker de Rozoy u. Isabel Pluto 2300 G 1.18.3a
2008 3 Yucca Boko br.m. v. Muscles Yankee u. Ottey Boko 2300 G 1.16.9a
2009 3 Zuper Queen Pine br.m. v. Goetmals Wood u. Devils Orchid 2300 G 1.17.4a
2010 3 Ariane Beemd br.m. v. Passing Renka u. Pinky 2300 G 1.16,8a
2011 3 Bewitched br.m. v. Cantab Hall u. Gala dei Bessi 2300 G 1.19,8a
2012 3 Cornelia Unia br.m. v. Incredible Hulk u. Vrouwe van Unia 2300 G 1.17,2a
2013 3 Dacey Boko br.m. v. Quite Easy u. Watch the News 2300 G 1.17,8a
2014 3 Elegance Fanatic br.m. v. From Above u. Super Fanatic 2300 G 1.18,2a
2015 3 Fame Boko br.m. v. Virgil Boko u. Michaela November 2300 G 1.18,5a


Fokkers Trofee

  terug naar boven
jaar / lft winnaar afstamming afstand baan/tijd
1992 3 Genuine Star br.m. v. Bonefish u. Bettina Shoeing 2100 W 1.17.0a
1993 3 Herbie W br.h. v. Shiny Scot u. Tosca H 2100 W 1.17.4a
1993 3 Henny Swagerman d.br.m. v. Banana Peel u. Nathalie Fortuna 2100 W 1.17.6a
1994 3 It's Buitenzorg l.br.h. v. Rapid Royalty u. First Tryst 2100 W 1.17.7a
1994 3 Irasou Kombo l.br.m. v. Torpedo Fortuna u. Zjulka Oostland 2100 W 1.17.1a
1995 3 Jacco Enzelens d.br.h. v. Coleman Lobell u. Damar Enzelens 2100 D 1.17.9a
1995 3 Jasmee Dear d.br.m. v. Manza Buitenzorg u. Utta Crackajack 2100 W 1.18.0a
1996 3 Kailash d.br.h. v. Manza Buitenzorg u. Yaffingale 2100 D 1.17.9a
1996 3 Kelsea Boko br.m. v. Joie de Vie u. Chickadee Hanover 2100 W 1.18.2a
1997 3 Leen van Camstra d.br.h. v. Nevele Impulse u. Ada van Cornjum 2100 W 1.17.1a
1997 3 Linette B zw.br.m. v. Manza Buitenzorg u. Annette S 2100 D 1.18.9a
1998 3 Milo Windspiel br.h. v. Manza Buitenzorg u. Czarin Windspiel 2100 W 1.16,7a
1999 3 Nepal Dan Boko zw.br.h.v. Kosar u. Love and Divorce 2100 W 1.17,3a
2000 3 Ottey Boko zw.br.m. v. Sugarcane Hanover u. Hail Mary Boko 2100 W 1.16.2a
2001 3 Poemba Paniek d.br. h. v. Rapid Royalty u. Elina Boshoeve 2100 W 1.16.0a
2002 3 Rise and Shine br.h. v. Echo u. My Martha Lin 2100 W 1.16.2a
2003 3 Sholty Boko br.h. v. Spotlite Lobell u.Nannar 2100 W 1.15,2a
2004 3 Time Out br.h. v. Armbro Goal u.NeverToo Late 2100 W 1.16,5a
2005 3 Uriah Boko br.h. v. Juliano Star u.Nina Boko 2100 W 1.14,4a
2006 3 Virgill Boko br. h. v. Express Ride u. Ineke P Boko 2100 W 1.14,9a
2007 3 Willem W Boko br. h. v. Express Ride u. Ineke P Boko 2100 W 1.16,6a
2008 3 Ybanos br.h. v. Abano As u. Pinky 2100 W 1.14,7a
2009 3 Zidane vosh. v. Défi d'Aunou u. Kosmos Queen 2100 W 1.15,4a
2010 3 Andre W br.r. v. Love You u. Norma 2100 W 1.16,7a
2011 3 Berry's Boy br.r. v. Love You u. Realy Furniture 2100 W 1.15,2a
2012 3 Clint W Boko br.h. v. Abano As u. Vantz Boko 2100 W 1.14,3a
2013 3 Dex Beuckenswijk br.h. v. Urban Beuckenswijk u. Vida Beuckenswijk 2100 W 1.15,7a
2014 3 Ejakval Boko br.h. v. Virgill Boko u. Nicole 2100 W 1.15,1a


In 1993 t/m 1997 was er geen Hoofd-Trofee en Merrie Trofee en Troost Trofee, zoals tegenwoordig,
maar had de koers twee afdelingen: een voor hengsten en een voor merries, met gelijke doteringen.

Sprint Kamp. 3-jarigen

  terug naar boven
jaar / lft winnaar afstamming afstand baan/tijd
1994 3 Ineke P Boko br.m. v. Rule the Wind u. Alanna Hill 1609 D 1,15,5a
1995 3 John F Boko l.br.h. v. Cobra Lobell u. Lougessa 1609 D 1.15,8a
1996 3 Kaliman d.br.h. v. Diamond Way u. Ecarla Lee 1609 D 1.15,9a
1997 3 Leen van Camstra d.br.h. v. Nevele Impulse u. Ada van Cornjum 1609 W 1.16,1a
1998 3 Milord Boko d.br.h. v. Joie de Vie u. Elisabeth Boko 1609 W 1.16,8a
1999 3 Nigel Stardust br.h.v. Keystone Patriot u. Best of All 1609 D 1.15.4a
2000 3 Out of the Blue br.h. v. Armbro Goal u. Genuine Star 1609 D 1.15.3a
2001 3 Prioritymeadow d.br. h. v. Keiler Lobell u. Virgill Meadow 1609 W 1.16.1a
2002 3 Rise and Shine br.h. v. Echo u. My Martha Lin 1609 W 1.15.1a
2003 3 Sierra Rapida d.br.m. v. Express Ride u.Royal Komic 1609 W 1.16,0a
2004 3 Top Mac zw.br.h. v. Super Arnie u. Ideal Highland 1609 W 1.16,0a
2005 3 Une de Muze d.br.m. v. Park Ridge Lobell u.Queens Daughter L 1609 W 1.15,5a
2006 3 Vina Boko br.m. v. Trade Balance u. Nina Boko 1609 W 1.15,6a
2007 3 Wicky de Viking br.h. v. Zerberus u. Overjoyed Wish 1609 W 1.14,4a
2008 3 Yellow Eden br.h. v. Duc du Bossis u. Classy Valley 1609 W 1.16,0a
2009ev . niet meer verreden, veranderd in Criterium 2100 m . .


Criterium der 3-jarige hengsten

  terug naar boven
2010 3 Alquin Elegance br.h. v. Kérido du Donjon u. Nina Darby 2100 D 1.17,0
2011 3 Barack Flevo br.h. v. Offshore Dream u. Hell Angel 2100 D 1.15,4
2012 3 Conan Boko br.h. v. Lilium Madrik u. Glamour Fighter 2100 D 1.14,5a
2013 3 Regio (It) br.h. v. Varenne u. Leopardia 2100 W 1.15,6a

Vanaf 2014 hengsten en merries niet meer apart.


Criterium der 3-jarige merries

  terug naar boven

2010 3 Agrippa Boko br.m. v. Love You u. Ultimate Boko 2100 D 1.19,1
2011 3 Bucky's Girl br.m. v. Love You u. Secret Star 2100 D 1.18,2
2012 3 Cypress Boko br.m. v. Daguet Rapide u. Orchide Hornline 1609 W 1.15,4a
2013 3 Damalia zw.m. v. Opus Viervil u. Victory Joe 2100 W 1.16,3a

Vanaf 2014 hengsten en merries niet meer apart.


Criterium der 3-jarigen:
hengsten/ruins/merries

  terug naar boven
2014 3 Sammath Naur Baba (It) br.m. v. Love You u. Elizabeth Bi 2100 W 1.15,7a


Breeders Crown
voor 3-jarige hengsten

  terug naar boven
2006 3 Virginia Victory br.m. v. Castleton Bass u. Meg Baldwin 2000 D 1.17,9
2007 3 Wyard Beukenswyk br.r. v. Kaliman u. Jaja Käll 2000 D 1.17,3
2008 3 Yellow Eden br.h. v. Duc du Bossis u. Classy Valley 2100 D 1.17,7
2009 3 Zidane vosh. v. Défi d'Aunou u. Kosmos Queen 2000 D 1.16,1
2010 3 Andre W br.r. v. Love You u. Norma 2100 W 1.14,1
2011 3 Bentley Karan br.h. v. Pink Diamond u. Donna Karan 2100 W 1.15,8
2012 3 Lindo Eden br.h. v. Unforgettable u. Quickstar Hornline 2100 W 1.17,0a
2013 3 Dex Beuckenswijk br.h. v. Urban Beuckenswijk u. Vida Beuckenswijk 2100 W 1.14,7a
2014 3 Exeptional Boko br.h. v. Virgill Boko u. Uncommon Boko 2100 W 1.14,5a

Vanaf 2010 lopen de hengsten/ruins en merries
in aparte min of meer gelijkgedoteerde BC-koersen.


Breeders Crown
voor 3-jarige merries

  terug naar boven

2006 3 Her Way br.m. v. Kaliman u. Naughtilda 2000 D 1.18,7
2007 3 Wahini Stardust br.m. v. Incredible Crafts u. Ivasty Stardust 2000 D 1.18,7
2008 3 Yamira Limburgia br.m. v. SJ's Photo u. Rosetta Limburgia 2000 D 1.19,0
2009 3 Zanilli Toscana br.m. v. Pim Wielinga u. Lilli Vanilli 2000 D 1.18,4
2010 3 Ariane Beemd br.m. v. Passing Renka u. Pinky 2100 W 1.17,9
2011 3 Bibi Barosso br.m. v. Ken Warkentin u. Ironie 2100 W 1.15,7
2012 3 Caitlin Scott br.m. v. Love You u. Tantivy Kievitshof 2100 W 1.16,5
2013 3 Delphine Flevo br.m. v. Sugar Trader u. Volga River 2100 W 1.14,6
2014 3 Explosive Lane br.m. v. Orlando Vici u. Dana of Cornjum 2100 W 1.16,2

Vanaf 2010 lopen de hengsten/ruins en merries
in aparte min of meer gelijkgedoteerde BC-koersen.


Derby der Vierjarigen

  terug naar boven

1995 4 Idhuna Norton br.m. v. Manza Buitenzorg u. Udette Norton 2100 D 1.17.5a
1996 4 Jewel of Freedom br.r. v. Sandman Lobell u. Freedom 2100 D 1.18.1a
1997 4 Kailash d.br.h. v. Manza Buitenzorg u. Yaffingale 2100 D 1.16,3a
1998 4 Linette B zw.br.rn. v. Manza Buitenzorg u. Annette S 2100 D 1.17,1a
1999 4 Milo Windspiel br.h.v. Manza Buitenzorg u. Czarin Windspiel 2000 D 1.16,3a
2000 4 Naction Skoatter sch.h. v. Giant Chili u. Action Skoatter 2000 D 1.17,0a
2001 4 Out of the Blue br. h. v. Armbro Goal u. Genuine Star 2000 D 1.16,5a
2002 4 Paul W Boko br.h. v. Express Ride u. Ineke P Boko 2000 D 1.16,1a
2003 4 Rise and Shine br.h. v. Echo u. My Martha Lin 2000 D 1.16,3a
2004 4 Starfighter LM zw.br.h. v. Paul Trot u. Lady Celine S 2000 D 1.15,0a
2005 4 Talent Groenhof zw.br.m. v. Giant Cat u.Premium Royalty 2000 D 1.15,6a
2006 4 Urbie J br.r. v. Charismatic Volo u. Kwikkie 2000 D 1.16,4a
2007 4 Virgill Boko br. h. v. Express Ride u. Ineke P Boko 2000 D 1.16,2a
2008 4 Welmoed Landerije br.h. v. Pine Chip u. Ninanora 2000 D 1.17,0a
2009 4 Yeovani Boko br. h. v. Express Ride u. Ineke P Boko 2000 D 1.15,7a
2010 4 Zander br.h. v. Castleton Bass u. Norma 2000 W 1.14,7a
2011 4 Aida Boko br.m. v. From Above u. Staro Almighty 2000 W 1.14,3a
2012 4 Bibi Barosso br.m. v. Ken Warkentin u. Ironie 2100 W 1.13,8
2013 4 Cowboy Fanatic br.r. v. Broadwy Hall u. Super Fanatic 2100 W 1.14,3a
2014 4 Diamond br.r. v. Classic Photo u. Gala dei Bessi 2100 W 1.14,6a


Criterium der 4-jarige hengsten

  terug naar boven

2008 4 Willem W Boko br. h. v. Express Ride u. Ineke P Boko 2100 W 1.14,6
2009 4 Yason Boko br.h. v. Viking Kronos u. Tiptop Windspeed 2100 W 1.15,9
2010 4 Zorba Oldeson br.h. v. Love You u. Trond's Mari 2100 W 1.16,0
2011 4 Admiral Newport br.h. v. Pearsall Han. u. Mon Amour November 2100 W 1.13,6
2012 4 Bonne Affaire br.h. v. Offshore Dream u. Lady Virginia 2100 W 1.15,7
2013 4 Cowboy Fanatic br.r. v. Broadwy Hall u. Super Fanatic 2100 W 1.15,2a
2014 4 Robert Bi br.r. v. Toss Out u. Up Front JM 2100 W 1.14,4a

Tot en met 2010 liepen de hengsten/ruins en merries
in dezelfde koers. Daarna gesplits en vanaf 2013 weer samengevoegdt.


Criterium der 4-jarige merries

  terug naar boven

2011 4 Ariane Beemd br.m. v. Passing Renka u. Pinky 2100 W 1.13,6
2012 4 Bibi Barosso br.m. v. Ken Warkentin u. Ironie 2100 W 1.15,3
2013 4 nvt niet verreden nvt nvt


Sprint Kamp. 4-jarigen

  terug naar boven

2009 4 Yeovani Boko br. h. v. Express Ride u. Ineke P Boko 1609 D 1.14,1a
2010 4 Zander br.h. v. Castleton Bass u. Norma 1609 D 1.15,5a
2011 4 Ariane Beemd br.m. v. Passing Renka u. Pinky 1609 D 1.13,9a
2012 4 Boucher le Blanc br.h. v. Sundown Yankee u. Lily le Blanc 1609 W 1.14,1
2013 4 Caitlin Scott br.m. v. Love You u. Tantivy Kievitshof 1609 W 1.13,9
2014 4 Regio (It) br.h. v. Varenne u. Leopardia 1609 W 1.13,8


Breeders Crown
voor 4-jarige hengsten

  terug naar boven

2007 4 Venividivici Joe zw.br.r. v. Paul Trot u. Tassel Tara 2100 W 1.16,9
2008 4 Wim Robel br.r. v. King Lavec u. Picabia Robel 2100 W 1.19,1
2009 4 Yendi Boko br.h. v. From Above u. Janice Jet Boko 2100 W 1.16,6
2010 4 Zander br.h. v. Castleton Bass u. Norma 2100 W 1.15,0
2011 4 Andre W br.r. v. Love You u. Norma 2100 W 1.15,8
2012 4 Bill Stardust br.h. v. Revenue u. Timely Stardust 2100 W 1.15,7
2013 4 Ciske de Rat br.r. v. Castleton Bass u. Keetje Tippel 2100 W 1.15,3
2014 4 Diamond br.r. v. Classic Photo u. Gala dei Bessi 2100 W 1.14,3a

Vanaf 2010 lopen de hengsten/ruins en merries
in aparte min of meer gelijkgedoteerde BC-koersen.


Breeders Crown
voor 4-jarige merries

  terug naar boven

2007 4 Victory My Way br.m. v. Koos van Camstra u. Pinky 2100 W 1.17,6
2008 4 Whiz Past br.m. v. Incredible Crafts u. Circle of Pass 2100 W 1.20,2
2009 4 Yamira Limburgia br.m. v. SJ's Photo u. Rosetta Limburgia 2100 W 1.17,2
2010 4 Zulaika River br.m. v. Incredible Crafts u. Shyenne River 2100 W 1.16,4
2011 4 Ariane Beemd br.m. v. Passing Renka u. Pinky 2100 W 1.15,2
2012 4 Bibi Barosso br.m. v. Ken Warkentin u. Ironie 2100 W 1.15,5
2013 4 Caitlin Scott br.m. v. Love You u. Tantivy Kievitshof 2100 W 1.15,2
2014 4 Delphine Flevo br.m. v. Sugar Trader u. Volga River 2100 W 1.15,5

Vanaf 2010 lopen de hengsten/ruins en merries
in aparte min of meer gelijkgedoteerde BC-koersen.


Van Wickevoort Crommelin Memoriaal

  terug naar boven
jaar / lft winnaar afstamming afstand baan/tijd
1942 4 Freddy Scott V vosr.v. Judge Scott u. Ursela V 2300 M 1.28,0
1943 5 Freddy Scott V vosr.v. Judge Scott u. Ursela V 2300 M 1.24,5
1944 0 Niet verreden . . .
1945 4 Illustre Hanover br.h.v. Brother Hanover u. Evalee Hanover 2260 M 1.29,0
1946 4 Juliana Lee vosm.v. The Saint u. Daleusa 2260 M 1.27,4
1947 3 Louis Axkit br.h.v. Axkit u. Aida 2200 D 1.28,1
1948 3 Mientje K d.br.m.v. Determination u. Bouwina Scott 2200 M 1.28,8
1949 4 Madame B I.br.m.v. Fried u. Schatulle 2260 M 1.25,0
1950 4 Notekraker S br.h.v. Fried u. Juno Vita 2260 M 1.32,3
1951 3 Pearl Spencer I.br.m.v. Illustre Hanover u. Barones Spencer 2200 M 1.27,0
1952 3 Queen Bess br.m. v. Determination u. Evelyn Hanover 2200 M 1.29,8
1953 3 Roland d.br.h.v. Parisien u. Carma Norton 2200 M 1.27,9
1954 4 Roland d.br.h.v. Parisien u. Carma Norton 2260 M 1.26,1
1955 5 Roland d.br.h.v. Parisien u. Carma Norton 2280 M 1.22,4
1956 4 Tiende van Zora br.h.v. Determination u. Zora 2250 M 1.25,7
1957 5 Theo Messidor vosr.v. Messidor u. FleetnessT 2280 M 1.23,9
1958 4 Vanadis d.br.m.v. Fabian u. Kesse 2280 M 1.26,0
1959 4 Walter Hollandia br.h.v. Messidor u. Lady Ruth B 2250 M 1.23,9
1960 3 Youthful Nora Spencer zw.br.m.v. Parisien u. Nora Spencer 2200 M 1.26,4
1961 3 Zéfa br.rn.v. Double Six M u. Ouality F 2200 M 1.24,9
1962 4 Zippora vosrn.v. Messidor u. FleetnessT 2250 M 1.24,8
1963 3 Bento Kitty zw.h.v. Lord Scotch u. KittyZora 2200 M 1.27,0
1964 3 Campeador Mac br.h.v. Mac Kinley u. Miss A 2200 M 1.24,5
1965 3 Diana R d.br.m.v. Urdy Mars u. Quassia 2200 M 1.25,0
1966 4 Don Faune br.h.v. Faune u. Vitesse 2250 M 1.24,3
1967 5 Dave Fez br.h.v. Scotch Fez u. Woudduif S 2280 M 1.22,4
1968 3 Generaal Padua B br.h.v. Double Six M u. Padua 2200 M 1.25,5
1969 3 Henri Buitenzorg br.h.v. Lullwater Victory u. Progusta 2200 M 1.21,9
1970 4 Henri Buitenzorg br.h.v. Lullwater Victory u. Progusta 2240 M 1.22,6
1971 3 Jojo Buitenzorg br.h.v. Dean Worthy u. Dodo S 2200 M 1.24,0
1972 4 Jojo Buitenzorg br.h.v. Dean Worthy u. Dodo S 2425 H 1.22,2
1973 4 Kolja T br.r.v. Fernandel u. Yzolde 2425 H 1.21,7
1974 5 King Hollandia br.h.v. Star Performer u. Zenithy Hollandia 2450 H 1.21,5
1975 3 Nicole H br.rn.v. Star Performer u. Fais ce que doit 2400 H 1.22,3
1976 5 Mistral Nora br.r.v. Germano u. Elionora tl 2500 H 1.19,3
1977 4 Olaf Pride d.br.h.v. Mucho Pride u. Juliana Axkit 2475 H 1.20,4
1978 4 Pyreus Berkenhof br.h.v. Sceptre u. Jewel Buitenzorg 2475 H 1.21,6
1979 4 Ronny W br.h.v. Pigh Life II u. Know How 2475 H 1.22,2
1980 3 Torpedo Fortuna br.h.v. Speedy Crown u. Vies Charm 2450 H 1.22,4
1981 3 Udo Quick br.h.v. Star Performer u. Laura Quick 2450 H 1.22,7
1982 3 Vriend br.h.v. Heres u. Helene 2450 H 1.20,9
1983 3 Weandy F br.m.v. Heres u. Larina T 2450 H 1.20,9
1984 3 Yla Oostland br.r.v. Brogan u. Elvira 2450 H 1.21,4
1985 3 Zeus Boekelte br.h.v. Star Performer u. Mieke Hollandia 2450 H 1.20,9
1986 3 Alexander S br.h.v. Nevele Impulse u. Ottilia S 2450 H 1.21,0
1987 4 Action Skoatter br.sch.m.v. Gallant Prince u. Miss Dartel 2450 H 1.19,0
1988 5 Abrogan Veha br.h.v. Brogan u. Shilah di Robles 2480 H 1.19,6
1989 3 Djashin zw.h.v. Sun Hanover u. Oda Helvetia 2440 H 1.20,3
1990 5 Carisma Darby br.m.v. Noble Darby u. Rusty Oostwyck 2480 H 1.19,1
1991 3 Fanatic Wish br.m.v. Heres u. Wishfull Fortuna 2440 H 1.18,0
1992 3 Green Spirit br.h.v. Brilliant H u. Ucalypta 2440 H 1.19,8
1993 4 Gipsy Westland br.m.v. Evento u. Beauty Westland 2460 H 1.20,4
1994 3 lan Zorgwijk l.br.h.v. Armbro Ted u. Rona Spencer 2440 H 1.19.6
1995 4 lts Buitenzorg l.br.h.v. Rapid Royalty u. First Tryst 2460 H 1.18,9
1996 3 Kaliman d.br.h.v. Diamond Way u. Ecarla Lee 2440 H 1.19,1
1997 4 Koos van Camstra zw.br.h. v. Volo Prise u. Ada van Cornjum 2120 W 1.16,7
1998 5 Koos van Camstra zw.br.h. v. Volo Prise u. Ada van Cornjum 2140 W 1.17,2
1999 3 Naction Skoatter sch.h.v. Giant Chili u. Action Skoatter 2100 W 1.17,0
2000 3 Out of the Blue br.h. v. Armbro Goal u. Genuine Star 2600 W 1.19,0
2001 4 Ohio Limburgia br. r. v. Diamond Way u. Hot Lady 2625 W 1.17,7
2002 5 Optimistic br.r. v. Incredible Crafts u. Armbro Legacy 2650 D 1.17,8
2003 3 Starfighter LM zw.br.h. v. Paul Trot u. Lady Celine S 2600 D 1.18,5
2004 4 Starfighter LM zw.br.h. v. Paul Trot u. Lady Celine S 2625 D 1.18,9
2005 5 Starfighter LM zw.br.h. v. Paul Trot u. Lady Celine S 2140 D 1.15,6
2006 4 Ulriek Ravestein br.h. v. Mondo Joe u. Paradise Rose 2100 D 1.16,7
2007 3 Venididivici Joe zw.br.r. v. Paul Trot u. Tassel Tara 2100 D 1.17,2
2008 3 Virgill Boko br. h. v. Express Ride u. Ineke P Boko 2100 D 1.16,8
2009 3 Ziti di Soprano br.h. v. Liverman Hanover u. Nobody's Wife 2100 D 1.17,0
2010 niet verreden . . .
2011 niet verreden . . .
2012 niet verreden . . .
2013 niet verreden . . .
2014 niet verreden . . .


Breeders Crown
voor 5- t/m 7-jarige hengsten

  terug naar boven
2008 5 Venividivici Joe zw.br.r. v. Paul Trot u. Tassel Tara 2100 D 1.15,5
2009 6 Vriend Vryenesse br.r. v. Eibert Vryenesse u. Marjori Cunera 2100 D 1.17,0
2010 5 Yesterday br.h. v. Incredible Hulk u. Enola Gay 2100 W 1.17,3
2011 5 Zandokan Eden br.h. v. Ganymede u. Incredible Regina 2100 W 1.16,4
2012 7 Yesterday br.h. v. Incredible Hulk u. Enola Gay 2100 W 1.16,7
2013 5 Bill Stardust br.r. v. Revenue u. Timely Stardust 2100 W 1.14,9
2014 5 Andriy Fortuna br.r. v. SJ's Photo u. Nikita Fortuna 2100 W 1.14,6

Vanaf 2010 lopen de hengsten/ruins en merries
in aparte min of meer gelijkgedoteerde BC-koersen.

Breeders Crown
voor 5- t/m 7-jarige merries

  terug naar boven
2008 5 Victory My Way br.m. v. Koos van Camstra u. Pinky 2100 D 1.17,0
2009 5 . niet verreden . .
2010 6 Whiz Past br.m. v. Incredible Crafts u. Circle of Pass 2100 W 1.16,2
2011 5 Zulaika River br.m. v. Incredible Crafts u. Sheyenne River 2100 W 1.16,1
2012 5 Ariane Beemd br.m. v. Passing Renka u. Pinky 2100 W 1.16,5
2013 6 Aida Boko br.m. v. From Above u. Staro Almighty 2100 W 1.15,0a
2014 6 Bibi Barosso br.m. v. Ken Warkentin u. Ironie 2100 W 1.14,0

Vanaf 2010 lopen de hengsten/ruins en merries
in aparte min of meer gelijkgedoteerde BC-koersen.




  terug naar boven

© Copyright Archief NDR

Submenu
Geschiedenis:

Ned. drafsport

Ned. rensport

< Klassiekers

Kampioensch.

Dravers

Records

Langebanen

Kortebanen

Kortebaners

Rennen

Volbloeds

Mensen

Diverse